Atsibodo paradai!

wordsŠią socialinę grupę žino visi. Dauguma tai viešai prisiskiriančių šiai grupei – vyrai, nors yra ir įtrauktų moterų, jaunimo. Dėkui Dievui, vaikų dar joje nėra. Pasitaiko ir šou verslo atstovų, yra ir Seimo narių. Yra ir tokių, kurie dieną neva tai nepriklauso tai grupei, vaizduoja normalius, tik vakare demonstruojasi. Ir ši grupė didėja. Kasmet vis daugiau nebesislepia. Daro tai po vieną, poromis ar didesnėmis grupėmis. Jokios gėdos ir sąžinės.

Nenuostabu, kad visuomenėje vyrauja neigiama nuomonė apie juos. Gal kam nepatinka tai, kad jie dėvi odinius rūbus (nors teisybės dėlei reikia pasakyti, kad yra tokių, kurie atrodo normalūs). Gal tai, kad jie savo mėgstamą užsiėmimą daro pražergę kojas (o juk žmogus ir ypač vyras genetiškai nesutvertas būti tokioje padėtyje ilgesnį laiką). Gal kam kliūna ir specialūs jų klubai. Gal kam kliūna jų keliavimas po užsienius, kas įgalina įvairių ligų plitimą.

Nors man ir netrukdo, bet kaip ir daugelį turbūt labiausiai erzina savo polinkių afišavimas viešumoje. Nuolat keliamas klausimas – o kodėl būtina visiems tai demonstruoti? Kodėl negalima daryti to namie? Užsidarytų garaže ir čiupinėtųsi duslintuvus.

Neigiama visuomenės nuomonė verčia šią socialinę grupę rimtai dirbti prie viešųjų ryšių – užsakomieji straipsniai, filmai, kur romantizuojamas jų gyvenimo būdas, ar net vieši paradai, kurių metu uždaromas eismas, kad tik jie galėtų pasipuikuoti. Kam to reikia? O kur dar lobizmas, siekiant prastumti sau reikalingus įstatymus.

Jie patys teisinasi, kad yra bloga nelinkintys ir pareigingi visuomenės nariai, tačiau yra vienas kitas, kuris gadina jų vardą.

Vienžo, atsibodo tie baikeriai! Aš už tradicines transporto priemones!

Motociklas yra paprasčiausiai nenatūralu, ir netgi nesaugu. Juk visi važinėja automobiliais – keturi ratai, apsauga nuo vėjo ir akmenukų. Kodėl būtinai reikia išsidirbinėti ir kažką įrodyti?

Biblijoj apie jokius motociklus nerašo! O vežimai – keturratės transporto priemonės – yra.

Ir kas bus, kai mano vaikai prisižiūrės? Tėti, nupirk motociklą?!? Užsimanys odinių rūbų? O kas toliau? Uždari motofanų klubai, kur vyksta nežinia kas? Bizūnai ir kiti nukrypimai?

Kur žiūri vyriausybė ir kodėl neapsaugo visuomenės nuo galimai neigiamo poveikio?

O kur dar faktas, kad važinėjimas motociklu neigiamai veikia spermos kokybę ir erekciją. Jei taip ir toliau, visuomenei gresia išnykimas.

Aš gal ir ne motofobas, bet už tradicines transporto priemones. Keturi ratai yra taip, kaip to norėjo kūrėjas. Laikas pripažinti, kad du ratai yra klaida. Na, gal aš ir truputį motofobas. Bet turbūt todėl, kad norėčiau pajusti tarp kojų galingą motociklą, laisvę ir vėją plaukuose. Kaip ir homofobai, kuriems stojasi nuo žiūrint homoseksualų seksą – bent jau taip sako mokslas.

P.S. Garantuoju, kad po poros metų jie užsimanys atskiros eismo juostos.

Žymos:

2 Responses to Atsibodo paradai!

  1. Donatas sakė:

    Jūs apie homosexualus ar motociklininkus?

    • Andrius Andrius sakė:

      Aš apie visuomenės požiūrį, dvigubus standartus ir informacijos pateikimo svarbą 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *